DCMC772T450FP2D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 7700UF 450V SCREW
Φύλλα δεδομένων: DCMC772T450FP2D.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 584 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 584 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMC772T450FP2D Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 7700UF 450V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 584 pcs Φύλλο δεδομένων DCMC772T450FP2D.pdf
Τάση - Ονομαστική 450V Ανοχή -10%, +50%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.500" Dia (88.90mm)
Σειρά DCMC Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 17.2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 21.844A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.250" (31.75mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.937" (150.80mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 20 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 7700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 7700µF εφαρμογές General Purpose