DCMC504U025FD2D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 500000UF 25V SCREW
Φύλλα δεδομένων: DCMC504U025FD2D.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 844 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 844 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMC504U025FD2D Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 500000UF 25V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 844 pcs Φύλλο δεδομένων DCMC504U025FD2D.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.500" Dia (88.90mm)
Σειρά DCMC Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 37.6A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 39.48A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.250" (31.75mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.687" (119.05mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.5 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 500000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3.5 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 500000µF εφαρμογές General Purpose