D105F511JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
D105F511JO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 510PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: D105F511JO3F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D105F511JO3F
Αριθμός εξαρτήματος D105F511JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 510PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33279 pcs Φύλλο δεδομένων D105F511JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Σειρά D10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.382" (9.70mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 510pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 510pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D105F471GO3
D105F471GO3
Περιγραφή: CAP MICA 470PF 2% 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 19434 pcs
Κατεβάστε: D105F471GO3.pdf
RFQ
D105F511JO3
D105F511JO3