D103F821JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
D103F821JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 820PF 5% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: D103F821JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D103F821JO3
Αριθμός εξαρτήματος D103F821JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 820PF 5% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 22781 pcs Φύλλο δεδομένων D103F821JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Σειρά D10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.382" (9.70mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 820pF Mica Capacitor 300V Radial
χωρητικότητα 820pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D103K39Y5PF63L5R
D103K39Y5PF63L5R
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL
Σε απόθεμα: 1064588 pcs
Κατεβάστε: D103K39Y5PF63L5R.pdf
RFQ
D103F821JO3F
D103F821JO3F