D101F102FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
D101F102FO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1000PF 1% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: D101F102FO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D101F102FO3F
Αριθμός εξαρτήματος D101F102FO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1000PF 1% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12924 pcs Φύλλο δεδομένων D101F102FO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Σειρά D10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.382" (9.70mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 1000pF Mica Capacitor 100V Radial
χωρητικότητα 1000pF