CMR08F563FOCP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR08F563FOCP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 56000PF 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CMR08F563FOCP.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 682 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 682 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMR08F563FOCP
Αριθμός εξαρτήματος CMR08F563FOCP Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 56000PF 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 682 pcs Φύλλο δεδομένων CMR08F563FOCP.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.461" L x 0.421" W (37.10mm x 10.70mm) Σειρά CMR
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.051" (26.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.909" (23.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 0.056µF Mica Capacitor 300V Radial
χωρητικότητα 0.056µF