CMR07F822FPDP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMR MICA
Φύλλα δεδομένων: CMR07F822FPDP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMR07F822FPDP
Αριθμός εξαρτήματος CMR07F822FPDP Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CMR MICA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2228 pcs Φύλλο δεδομένων CMR07F822FPDP.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.791" L x 0.319" W (20.10mm x 8.10mm) Σειρά CMR
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.425" (10.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.882" (22.40mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 8200pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 8200pF