CMR07F752GPDM
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMR MICA
Φύλλα δεδομένων: CMR07F752GPDM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
9 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMR07F752GPDM
Αριθμός εξαρτήματος CMR07F752GPDM Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CMR MICA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2964 pcs Φύλλο δεδομένων CMR07F752GPDM.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.791" L x 0.311" W (20.10mm x 7.90mm) Σειρά CMR
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.425" (10.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.882" (22.40mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 7500pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 7500pF