CMR06F751FODM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR06F751FODM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 750PF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CMR06F751FODM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
28 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMR06F751FODM
Αριθμός εξαρτήματος CMR06F751FODM Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 750PF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11432 pcs Φύλλο δεδομένων CMR06F751FODM.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.650" L x 0.209" W (16.50mm x 5.30mm) Σειρά CMR
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.350" (8.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 750pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 750pF