CMR06F272FPDP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR06F272FPDP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 2700PF 1% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMR06F272FPDP
Αριθμός εξαρτήματος CMR06F272FPDP Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 2700PF 1% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3651 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.681" L x 0.272" W (17.30mm x 6.90mm) Σειρά CMR
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα Q9191451 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.540" (13.72mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 2700pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 2700pF