CMR04F271FOCR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR04F271FOCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 270PF 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CMR04F271FOCR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMR04F271FOCR
Αριθμός εξαρτήματος CMR04F271FOCR Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 270PF 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4804 pcs Φύλλο δεδομένων CMR04F271FOCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Σειρά CMR
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.150" (3.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.382" (9.70mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 270pF Mica Capacitor 300V Radial
χωρητικότητα 270pF