CMR03F331GOYP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR03F331GOYP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 330PF 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CMR03F331GOYP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMR03F331GOYP
Αριθμός εξαρτήματος CMR03F331GOYP Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 330PF 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2696 pcs Φύλλο δεδομένων CMR03F331GOYP.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.272" L x 0.181" W (6.90mm x 4.60mm) Σειρά CMR
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.118" (3.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.240" (6.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 330pF Mica Capacitor 50V Radial
χωρητικότητα 330pF