CMR03C150DOAP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR03C150DOAP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 15PF 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CMR03C150DOAP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
19 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMR03C150DOAP
Αριθμός εξαρτήματος CMR03C150DOAP Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 15PF 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6932 pcs Φύλλο δεδομένων CMR03C150DOAP.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.5pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.272" L x 0.110" W (6.90mm x 2.80mm) Σειρά CMR
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.118" (3.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 15pF Mica Capacitor 100V Radial
χωρητικότητα 15pF