CM07FD912JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD912JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 9100PF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CM07FD912JO3.pdf2.CM07FD912JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CM07FD912JO3
Αριθμός εξαρτήματος CM07FD912JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 9100PF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4788 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CM07FD912JO3.pdf2.CM07FD912JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.791" L x 0.331" W (20.10mm x 8.40mm) Σειρά CM07
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.882" (22.40mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 9100pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 9100pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CM0805C221R-10
CM0805C221R-10
Κατασκευαστές: Laird Technologies
Περιγραφή: CMC 300MA 2LN 220 OHM SMD