CM07FD113GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD113GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 11000PF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CM07FD113GO3.pdf2.CM07FD113GO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CM07FD113GO3
Αριθμός εξαρτήματος CM07FD113GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 11000PF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3509 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CM07FD113GO3.pdf2.CM07FD113GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.799" L x 0.350" W (20.30mm x 8.90mm) Σειρά CM07
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.890" (22.60mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 0.011µF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 0.011µF