CM06FD332GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD332GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 3300PF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CM06FD332GO3.pdf2.CM06FD332GO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CM06FD332GO3
Αριθμός εξαρτήματος CM06FD332GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 3300PF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11820 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CM06FD332GO3.pdf2.CM06FD332GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.681" L x 0.291" W (17.30mm x 7.40mm) Σειρά CM06
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 3300pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 3300pF