CM06FD272FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD272FO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 2700PF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CM06FD272FO3.pdf2.CM06FD272FO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CM06FD272FO3
Αριθμός εξαρτήματος CM06FD272FO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 2700PF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9432 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CM06FD272FO3.pdf2.CM06FD272FO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.681" L x 0.272" W (17.30mm x 6.90mm) Σειρά CM06
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 2700pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 2700pF