CM06FD162GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD162GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1600PF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CM06FD162GO3.pdf2.CM06FD162GO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CM06FD162GO3
Αριθμός εξαρτήματος CM06FD162GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1600PF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 19118 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CM06FD162GO3.pdf2.CM06FD162GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.661" L x 0.228" W (16.80mm x 5.80mm) Σειρά CM06
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 1600pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 1600pF