CM05FD301FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM05FD301FO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 300PF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CM05FD301FO3.pdf2.CM05FD301FO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CM05FD301FO3
Αριθμός εξαρτήματος CM05FD301FO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 300PF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 19132 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CM05FD301FO3.pdf2.CM05FD301FO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Σειρά CM05
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.390" (9.90mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 300pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 300pF