CM04ED620JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM04ED620JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 62PF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CM04ED620JO3.pdf2.CM04ED620JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CM04ED620JO3
Αριθμός εξαρτήματος CM04ED620JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 62PF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 41500 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CM04ED620JO3.pdf2.CM04ED620JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.370" L x 0.189" W (9.40mm x 4.80mm) Σειρά CM04
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.339" (8.60mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 62pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 62pF