CGS801T200R2C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS801T200R2C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 800UF 200V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS801T200R2C.pdf2.CGS801T200R2C.pdf3.CGS801T200R2C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGS801T200R2C
Αριθμός εξαρτήματος CGS801T200R2C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 800UF 200V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή -10%, +50%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.375" Dia (34.93mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.7A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.05A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.125" (53.98mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 102 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 102 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 800µF