CGS504U6R3W5L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS504U6R3W5L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 500000UF 6.3V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS504U6R3W5L.pdf2.CGS504U6R3W5L.pdf3.CGS504U6R3W5L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGS504U6R3W5L
Αριθμός εξαρτήματος CGS504U6R3W5L Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 500000UF 6.3V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" Dia (63.50mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 22.9A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 29.77A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.625" (142.88mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 500000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 500000µF