CGS462T450X5L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS462T450X5L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4600UF 450V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS462T450X5L.pdf2.CGS462T450X5L.pdf3.CGS462T450X5L.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 437 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 437 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGS462T450X5L
Αριθμός εξαρτήματος CGS462T450X5L Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 4600UF 450V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 437 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CGS462T450X5L.pdf2.CGS462T450X5L.pdf3.CGS462T450X5L.pdf
Τάση - Ονομαστική 450V Ανοχή -10%, +50%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia (76.20mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 9.6A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 14.4A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.625" (142.88mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 32 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 4600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 32 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 4600µF