CGS443U010V2C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS443U010V2C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 44000UF 10V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS443U010V2C.pdf2.CGS443U010V2C.pdf3.CGS443U010V2C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
42 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGS443U010V2C
Αριθμός εξαρτήματος CGS443U010V2C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 44000UF 10V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.000" Dia (50.80mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 9.4A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 12.22A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.125" (53.98mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 13 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 44000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 44000µF