CGS313U035V4C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS313U035V4C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 31000UF 35V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS313U035V4C.pdf2.CGS313U035V4C.pdf3.CGS313U035V4C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
42 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGS313U035V4C
Αριθμός εξαρτήματος CGS313U035V4C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 31000UF 35V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.000" Dia (50.80mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 9.6A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 12.48A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.125" (104.78mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 21 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 31000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 31000µF