CGS222U040R2C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS222U040R2C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 40V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS222U040R2C.pdf2.CGS222U040R2C.pdf3.CGS222U040R2C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGS222U040R2C
Αριθμός εξαρτήματος CGS222U040R2C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 40V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 40V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.375" Dia (34.93mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.1A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.33A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Αλλα ονόματα 338-4017
CGS222U040R2C-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.125" (53.98mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 44 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 44 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose