CGS213U035V3C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS213U035V3C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 21000UF 35V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS213U035V3C.pdf2.CGS213U035V3C.pdf3.CGS213U035V3C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
42 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGS213U035V3C
Αριθμός εξαρτήματος CGS213U035V3C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 21000UF 35V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.000" Dia (50.80mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 7.3A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 9.49A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.125" (79.38mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 29 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 21000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 21000µF