CGS183U010R2C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS183U010R2C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 18000UF 10V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS183U010R2C.pdf2.CGS183U010R2C.pdf3.CGS183U010R2C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGS183U010R2C
Αριθμός εξαρτήματος CGS183U010R2C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 18000UF 10V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.375" Dia (34.93mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.1A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.03A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Αλλα ονόματα 338-4268
CGS183U010R2C-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.125" (53.98mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 78 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 18000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 78 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 18000µF εφαρμογές General Purpose