CGS172U100R3C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS172U100R3C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1700UF 100V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS172U100R3C.pdf2.CGS172U100R3C.pdf3.CGS172U100R3C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGS172U100R3C
Αριθμός εξαρτήματος CGS172U100R3C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 1700UF 100V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.375" Dia (34.93mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.8A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.94A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Αλλα ονόματα 338-1439
CGS172U100R3C-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.500" (12.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.125" (79.38mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 69 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 1700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 69 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 1700µF εφαρμογές General Purpose