CGS152T200R3C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS152T200R3C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1500UF 200V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS152T200R3C.pdf2.CGS152T200R3C.pdf3.CGS152T200R3C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGS152T200R3C
Αριθμός εξαρτήματος CGS152T200R3C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 200V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή -10%, +50%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.375" Dia (34.93mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.3A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 6.45A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.125" (79.38mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 54 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 54 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 1500µF