CGS124UNX5L3PD
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS124UNX5L3PD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 120000UF 50V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS124UNX5L3PD.pdf2.CGS124UNX5L3PD.pdf3.CGS124UNX5L3PD.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 823 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 823 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CGS124UNX5L3PD Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 120000UF 50V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia (76.20mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 30A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 39A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.625" (142.88mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 120000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3 mOhm @ 120Hz
χωρητικότητα 120000µF εφαρμογές General Purpose