CGS114U025X5C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS114U025X5C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 110000UF 25V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS114U025X5C.pdf2.CGS114U025X5C.pdf3.CGS114U025X5C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGS114U025X5C
Αριθμός εξαρτήματος CGS114U025X5C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 110000UF 25V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia (76.20mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 20.7A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 26.91A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.125" (130.18mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 8 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 110000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 110000µF