CDV30FK272JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 2700PF 5% 2500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV30FK272JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
13 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDV30FK272JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDV30FK272JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 2700PF 5% 2500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5826 pcs Φύλλο δεδομένων CDV30FK272JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.831" L x 0.449" W (21.10mm x 11.40mm) Σειρά CDV30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.921" (23.40mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 2700pF Mica Capacitor 2.5kV Radial
χωρητικότητα 2700pF