CDV30FJ362FO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MICA
Φύλλα δεδομένων: CDV30FJ362FO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDV30FJ362FO3
Αριθμός εξαρτήματος CDV30FJ362FO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή MICA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2682 pcs Φύλλο δεδομένων CDV30FJ362FO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 2kV Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά CDV30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 3600pF Mica Capacitor 2kV Radial
χωρητικότητα 3600pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDV30FJ332FO3F
CDV30FJ332FO3F
Περιγραφή: MICA
Σε απόθεμα: 2309 pcs
Κατεβάστε: CDV30FJ332FO3F.pdf
RFQ
CDV30FJ332JO3F
CDV30FJ332JO3F
Περιγραφή: CAP MICA 3300PF 5% 2000V RADIAL