CDV30FJ271JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 270PF 5% 2000V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV30FJ271JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
18 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDV30FJ271JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDV30FJ271JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 270PF 5% 2000V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8502 pcs Φύλλο δεδομένων CDV30FJ271JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 2kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.772" L x 0.252" W (19.60mm x 6.40mm) Σειρά CDV30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.858" (21.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 270pF Mica Capacitor 2kV Radial
χωρητικότητα 270pF