CDV30FH562JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 5600PF 5% 1500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV30FH562JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDV30FH562JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDV30FH562JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 5600PF 5% 1500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4974 pcs Φύλλο δεδομένων CDV30FH562JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 1.5kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.819" L x 0.402" W (20.80mm x 10.20mm) Σειρά CDV30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.909" (23.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 5600pF Mica Capacitor 1.5kV Radial
χωρητικότητα 5600pF