CDV30FH182JO3F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1800PF 5% 1500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV30FH182JO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDV30FH182JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1800PF 5% 1500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6072 pcs Φύλλο δεδομένων CDV30FH182JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 1.5kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.780" L x 0.290" W (19.80mm x 7.40mm) Σειρά CDV30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.438" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.870" (22.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 1800pF Mica Capacitor 1.5kV Radial
χωρητικότητα 1800pF