CDV30FH152JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1500PF 5% 1500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV30FH152JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
17 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDV30FH152JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDV30FH152JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1500PF 5% 1500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6803 pcs Φύλλο δεδομένων CDV30FH152JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 1.5kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.780" L x 0.280" W (19.80mm x 7.10mm) Σειρά CDV30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.870" (22.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 1500pF Mica Capacitor 1.5kV Radial
χωρητικότητα 1500pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDV30FH152GO3
CDV30FH152GO3
Περιγραφή: MICA
Σε απόθεμα: 5520 pcs
Κατεβάστε: CDV30FH152GO3.pdf
RFQ
CDV30FH151JO3F
CDV30FH151JO3F
Περιγραφή: CAP MICA 150PF 5% 1500V RADIAL
Σε απόθεμα: 6251 pcs
Κατεβάστε: CDV30FH151JO3F.pdf
RFQ
CDV30FH152JO3F
CDV30FH152JO3F