CDV30FF822JO3F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 8200PF 5% 1000V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV30FF822JO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDV30FF822JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 8200PF 5% 1000V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3032 pcs Φύλλο δεδομένων CDV30FF822JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.810" L x 0.390" W (20.60mm x 9.90mm) Σειρά CDV30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.438" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.902" (22.90mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 8200pF Mica Capacitor 1kV Radial
χωρητικότητα 8200pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDV30FF822JO3
CDV30FF822JO3