CDV30FF682JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 6800PF 5% 1000V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV30FF682JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDV30FF682JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDV30FF682JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 6800PF 5% 1000V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4212 pcs Φύλλο δεδομένων CDV30FF682JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.799" L x 0.358" W (20.30mm x 9.10mm) Σειρά CDV30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.890" (22.60mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 6800pF Mica Capacitor 1kV Radial
χωρητικότητα 6800pF