CDV30FF431JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MICA
Φύλλα δεδομένων: CDV30FF431JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
46 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDV30FF431JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDV30FF431JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή MICA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22241 pcs Φύλλο δεδομένων CDV30FF431JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά CDV30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 430pF Mica Capacitor 1kV Radial
χωρητικότητα 430pF