CDV30FF111JO3F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MICA
Φύλλα δεδομένων: CDV30FF111JO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
59 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDV30FF111JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή MICA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28229 pcs Φύλλο δεδομένων CDV30FF111JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά CDV30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 110pF Mica Capacitor 1kV Radial
χωρητικότητα 110pF