CDV30FF102FO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MICA
Φύλλα δεδομένων: CDV30FF102FO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
13 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDV30FF102FO3
Αριθμός εξαρτήματος CDV30FF102FO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή MICA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6045 pcs Φύλλο δεδομένων CDV30FF102FO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά CDV30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 1000pF Mica Capacitor 1kV Radial
χωρητικότητα 1000pF