CDV19FF681JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF681JO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 680PF 5% 1KV RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV19FF681JO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDV19FF681JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 680PF 5% 1KV RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42096 pcs Φύλλο δεδομένων CDV19FF681JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm) Σειρά CDV19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-3153
CDV19FF681J03F
CDV19FF681JO3F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.520" (13.20mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 680pF Mica Capacitor 1kV Radial χωρητικότητα 680pF