CDV19FF392JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF392JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 3900PF 5% 1KV RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV19FF392JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDV19FF392JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDV19FF392JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 3900PF 5% 1KV RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8541 pcs Φύλλο δεδομένων CDV19FF392JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.740" L x 0.420" W (18.80mm x 10.70mm) Σειρά CDV19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.610" (15.50mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 3900pF Mica Capacitor 1kV Radial
χωρητικότητα 3900pF