CDV19FF202JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF202JO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 2000PF 5% 1KV RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV19FF202JO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDV19FF202JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 2000PF 5% 1KV RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17208 pcs Φύλλο δεδομένων CDV19FF202JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.681" L x 0.299" W (17.30mm x 7.60mm) Σειρά CDV19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-3887
CDV19FF202J03F
CDV19FF202JO3F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.559" (14.20mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 2000pF Mica Capacitor 1kV Radial χωρητικότητα 2000pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDV19FF202JO3
CDV19FF202JO3