CDV19EF200JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19EF200JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 20PF 5% 1KV RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV19EF200JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDV19EF200JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDV19EF200JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 20PF 5% 1KV RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 46668 pcs Φύλλο δεδομένων CDV19EF200JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm) Σειρά CDV19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CDV19EF200J03 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 20pF Mica Capacitor 1kV Radial χωρητικότητα 20pF