CDV16FF561JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV16FF561JO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 560PF 5% 1KV RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV16FF561JO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDV16FF561JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 560PF 5% 1KV RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72353 pcs Φύλλο δεδομένων CDV16FF561JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.461" L x 0.173" W (11.70mm x 4.40mm) Σειρά CDV16
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-3112
CDV16FF561J03F
CDV16FF561JO3F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 560pF Mica Capacitor 1kV Radial χωρητικότητα 560pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDV16FF751JO3
CDV16FF751JO3
Περιγραφή: CAP MICA 750PF 5% 1KV RADIAL
Κατεβάστε: CDV16FF751JO3.pdf
RFQ
CDV16FF681JO3F
CDV16FF681JO3F
Περιγραφή: CAP MICA 680PF 5% 1KV RADIAL
Κατεβάστε: CDV16FF681JO3F.pdf
RFQ
CDV16FF561JO3
CDV16FF561JO3