CDV16FF152JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV16FF152JO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1500PF 5% 1KV RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV16FF152JO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDV16FF152JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1500PF 5% 1KV RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20859 pcs Φύλλο δεδομένων CDV16FF152JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Σειρά CDV16
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CDV16FF152J03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.234" (5.94mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 1500pF Mica Capacitor 1kV Radial χωρητικότητα 1500pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDV16FF132JO3
CDV16FF132JO3
Περιγραφή: CAP MICA 1300PF 5% 1KV RADIAL
Σε απόθεμα: 25204 pcs
Κατεβάστε: CDV16FF132JO3.pdf
RFQ
CDV16FF201JO3
CDV16FF201JO3
Περιγραφή: CAP MICA 200PF 5% 1KV RADIAL
Σε απόθεμα: 72263 pcs
Κατεβάστε: CDV16FF201JO3.pdf
RFQ
CDV16FF152JO3
CDV16FF152JO3