CDS19FD501JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 500PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS19FD501JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS19FD501JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS19FD501JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 500PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39478 pcs Φύλλο δεδομένων CDS19FD501JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.610" L x 0.140" W (15.50mm x 3.60mm) Σειρά CDS19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.344" (8.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.449" (11.40mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 500pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 500pF